Alfa testování

From The Relativty Wiki
This page is a translated version of the page Alpha testing and the translation is 100% complete.

Other languages:
English • ‎français • ‎čeština

Stabilní a vydaný kód pro STM32/MPU6050, který doporučujeme používat je dostupný zde.
Pokud nejste vývojáři, rozhodně byste měli používat stabilní verzi kódu a ne tuhle alfa verzi.

Tahle stránka o Alfa Testování je místo, kde se nachází potenciální kódy projektu Relativty. Jelikož je tohle "Alfa" kód, tak je stále nehotový a pod vývojem. To znamená, že pořád potřebuje "plno práce." S velkou pravděpodobností je nestabilní, netestovaný a nevhodný k vydání. Pokud máte zájem nám pomoci, neváhejte někomu z nás napsat na Discordu, stáhnout si kód a hrát si s ním. Třeba to budete vy, kdo udělá obrovský průkop v projektu, udá nový směr nebo nám pomůže pochopit jak vše funguje a pasuje do sebe.


Máme několik oblastí, na kterých zrovna pracujeme. I přesto neváhejte začít s další věcí, pokud opravdu máte zájem o koncept, který potřebuje vyvíjet.


Jednou z hlavních věcí je momentálně přesun z 6DoF na 9DoF. Tohle je velmi rozsáhlý projekt, který zahrnuje plno rozličných komponentů, proto jsme jej museli rozdělit do několika různých sekcí.

Úvod do 6DoF, 9DoF a proč jsou tak důležité.

Různé typy senzorových desek a chipů (stránka nedokončena!).

MPU-9250 a arduino jako 9DoF tracker (verze kódu 0.1)

Mezitím co se budou zkoušet různé senzory, tahle stránka bude mít akutální výsledky.


Další a velmi důležitou věcí je migrace na OpenXR kód. Náš momentální kód s arduinem a našimi softwarovými drivery je založen na OSVR. Jelikož OSVR je již včerejším VR standartem, tak už je pro nás poměrně zastaralý. Nynějším standartem je OpenXR a v souladu s vytvořením OpenXR drivery také musíme napřed vytvořit OpenHMD drivery pro Relativty. Tohle je našim dalším obrovským projektem, který má ve veliké míře pro nás dosud nezmapované území.

Hlavním vývojářem za tímhle je Anorak